Napközis hittan tábor

Plébániánk idei napközis hittantáborát a Jezsuita Gimnáziummal közös területén rendezte meg augusztus 21-24-ig.

A részt vevő 30 gyermekre minden nap 8 felnőtt vigyázott.

Közös imával és énekléssel kezdtünk minden napot a templomban, majd zártuk le az Ádám János közösségi teremben.

Az első nap játékos ismerkedéssel, kézműves foglalkozásokkal és labdajátékokkal telt.

Második nap a Miskolctapolcai Avalon Parkba vitt bennünket a Dotto kisvonat, ahol a gyerekek önfeledten vetették bele magukat a park játszóterének különböző elemeibe (pl. spirál csőcsúszda, óriás trambulin, fánkcsúszda, kötélpiramis, kötélhíd stb.).

Harmadik nap a Vadasparkba kirándultunk busszal és villamossal.

Utolsó nap pedig az Avasi Lovastanyára mentünk, ahol egész délelőtt lovasszekéren és lóháton ülhettek a gyerekek.

Hálásan köszönjük dr. Ternyák Csaba érsek atyának és a Főegyházmegyei Karitász Központnak, hogy hozzájárultak a tábor megvalósításához!

A négy nap során felejthetetlen élményekkel lettünk gazdagabbak mindannyian!