fejleckep

András Csaba SJ

Született: .
Belépés: 2013.09.22.
Közösség: Miskolc

"Elég neked az én kegyelmem, mert az erő a gyöngeségben lesz teljessé."Legszívesebben tehát gyöngeségeimmel dicsekszem, hogy Krisztus ereje lakozzék bennem." (2Kor 9-10)

Az úton levés számomra egy kaland, annak minden zegzugos ösvényével és virágos rétjével együtt. Egy játék, ami kevésbé önfeledt és könnyed, mint a gyermeké, mégis benne rejlik az Úr szeretetének és a vele való kapcsolatnak a titokzatossága, huncutsága és annak csábítása. Egy mélyülő önismeret és barátság Istennel, ami egyfajta érzékenységet jelent a mindennapjaimban jelen levő Isten megismerésére. Egy olyan kapcsolat, amely során meg kell élnem saját kicsinységemet és gyöngeségemet, ezzel együtt azonban azt a gazdagságot is, amit Isten nekem készít, és csak úgy kaphatok meg, ha levetem a felesleges sminket és lemondok önmagam nagyságáról. Kicsiként szeretnék nagyokat álmodni Jézussal és minél feljebb ugrani, hogy a Jóisten karjaiban találhassam magam.

 

logo

Isteni Ige temploma - Avas-Déli Római Katolikus Plébánia

3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 4.

Telefon: +36 46 303 474

E-mail: jezsu.plebania@gmail.com