Plébániai Karitász Nap és Teadélután

Június 30.-án délután 2 órától tartottuk plébániánk Karitász Napját , melyet a hivatalos program után teadélután követett. 34 fő volt jelen.

Jenő Atya köszöntő szavai és gondolatai után a csoport vezetője vetített képes bemutatót tartott a Karitász országos tevékenységéről , eredményeiről illetve a helyi csoport munkájáról.

Aki eljött kicsit átfogóbb képet kapott arról hogy milyen szerteágazó a szeretetszolgálat tevékenysége. A prezentáció után beszélgetés volt a látottakról.

Az egri központunktól bőségesen kaptunk enni és inni valót és a csoport tagjai is kitettek magukért éhes szomjas biztosan nem maradt senki.

4 órától vendégünk volt a Dominó Duó, hallhattunk verseket Asztalos Julikától és Dr. Hortai Ritától is aki a Versbarátok körének vezetője.

A zene nagyon jó hangulatot teremtett szinte mindenki táncolt,jó volt látni mosolygós jókedvű embereket.

A napot szentmisével zártuk,hálát adva mindazért amit kaptunk ezen a szép délutánon.