Kedves Testvérek!

Az Úr nem ment el, itt maradt és mindig szeretettel vár bennünket!
Imádjuk Őt az Oltáriszentségben!

Szentségimádási napok: az Isteni Ige templomban minden kedden 18 órától és minden csütörtökön 17:30-tól 18-ig.

Templomunk kápolnájában november 25-én 17 és 18 óra között csatlakozni lehet az országos közös szentségimádáshoz .
Ezen a linken lehet jelentkezni,
(De e nélkül is részt lehet venni!):

November 26-tól szárazélelmiszer gyűjtést indul templomunkban a szegények megsegítésére.

December 3-án, vasárnap a 8:30-as szentmise után adventi koszorú készítésre hívjuk a családokat a közösségi terembe.

Hagyományainkhoz híven adománybörzét tartunk két vasárnap november 26.-án és december 17.-én a közösségi teremben.

Az adományozás három ciklusban zajlik:

- A felajánlások összegyűjtése (november 19. és 25. )
- A felajánlott dolgok plébánián belüli csereberéje némi pénzadomány fejében. (november 26. és december 17.)
A befolyt pénzadományt a Karitász, illetve a plébániai közöség aktuális céljaira fordítjuk.
- A megmaradt ruhák és tárgyak átadása rászorulóknak Szt. Ferenc Kisnővérei segítségével.

A felajánlott tiszta, jó állapotú téli ruhaneműket és az, ajándéknak való játékokat, könyveket, ízléses dísz- vagy kegytárgyakat, működőképes műszaki cikkeket kizárólag a november 19-én a szentmisék előtt-után vasárnap és november 25-én szombat délután 4 órától tudjuk átvenni a közösségi teremben. Kérjük, csak olyan dolgot hozzanak, amit önök is szívesen hazavinnének.

Segítők jelentkezését is szeretettel várjuk.
A börze jó alkalmat nyújt egy tea melleti beszélgetésre, ismerkedésre is.
Hozza, vegye, vigye !
Osztozzunk egymás és mások örömében!

November hónap minden hétköznap esti szentmiséjét elhunyt hozzátartozóinkért ajánljuk fel. Kérjük a Testvéreket, hogy hozzátartozóik nevét jegyezzék fel a templom bejáratánál levő asztalon elhelyezett lapokra (leadhatják a sekrestyében, a plébániai irodán, vagy perselyezéskor október 31-ig). Adományaikat templomunk fűtésére fordítjuk.

Október 2.-tól, a hétköznapi szentmisék a kápolnában lesznek megtartva.