fejleckep

Hittantábor - Aggtelek

Avas-Déli Római Katolikus plébánia az előző évekhez hasonlóan hittanos tábort szervez, ahová elsősorban az avasi hittanosok, ministránsok és a jezsuita gimnázium diákjaink jelentkezését várjuk!

Időpont: 2017. július 2-8.

Helyszín: Aggtelek (jól bevállt helyszín, új programokkal)

LEZÁRULT A JELENTKEZÉS! Köszönjük, akik leadták a jelentkezési lapot, a tábor létszáma betelt. 

Szülői értekezlet időpontja: 2017. június 26. 6-os mise után (18:50)

 

Korhatár: 2017. szeptemberében leendő 5. osztályostól, az évben ballagó diákokig. 10. évfolyamtól segítőként is számítunk rátok! Testvérek esetén 4. osztályos tanulót is elviszünk, ha a végleges létszámba belefér.

Jelentkezési határidő: június 4.

Tábor költésgének irányára: 15.000Ft

Jelentkezési lapp innen letölthető! A jelentkezési lapot kérlek küld el kitöltve és beszkennelve a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre, vagy leadhatod a plébánia titkárságán, vagy Mozgó Endre tanárúrnál.

Tábori részvételt, csak előre kitöltött jelentkezési lap leadásával illetve a korhatár betöltésével tudunk elfogadni. A végleges létszámba prioritást élveznek a plébániához és a gimnáziumhoz kötödő diákok, illetve a jelentkezési lap beadási ideje.

Korábbi hittantáboros képek megtekinthetők ezen a linken: hittantabor.jezsu.hu

 

logo

Isteni Ige temploma - Avas-Déli Római Katolikus Plébánia

3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 4.

Telefon: +36 46 303 474

E-mail: jezsu.plebania@gmail.com