fejleckep

Nagyheti szertartások (Tv-közvetítés)


Április 5-én, virágvasárnap szentmisét közvetítenek 9:00 órától a Duna TV-n a budakalászi Szent Kereszt Felmagasztalása-templomból. A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond Kelemen László plébániai kormányzó.
Április 9-én, nagycsütörtökön szentmisét közvetítenek 10:00 órától a Duna TV-n a győri Nagyboldogasszony-bazilikából. A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond Veres András megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) elnöke.
Április 10-én, nagypénteken 9:00 órától keresztút, 15:00 órától nagypéntekiszertartás (Bónum TV).
Április 11-én, nagyszombaton 18:00 órakor szentmise (Erdő Péter) Bónum TV.
Április 12-én, húsvétvasárnap szentmisét közvetítenek 11 órától a Duna TV-n a budapesti Szent István-bazilika Szent Jobb-kápolnájából.

 

logo

Isteni Ige temploma - Avas-Déli Római Katolikus Plébánia

3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 4.

Telefon: +36 46 303 474

E-mail: jezsu.plebania@gmail.com